Prodejna obuvi a kožené galanterie Obuv Květka , kterou jsem vybudovala v nově zrekonstruované obchodní pasáži na náměstí v Židlochovicích, je otevřena od září 1997.
K tomuto rozhodnutí zřídit obchod s obuví a koženou galanterií mě dovedla touha vrátit se ke svému oboru, vystudovala jsem Střední odbornou školu kožařskou ve Zlíně.

Nadšení vlastnit obchod s obuví, která bude kvalitní, pohodlná, funkční a s moderním designem, mě tak pohltilo, že jsem jej zažala okamžitě realizovat. Zároveň jsem chtěla nabídnout obyvatelům Źidlochovic a blízkého okolí, možnost zakoupit si obuv v místě jejich bydliště, aby to pro ně bylo co nejpohodlnější.

 

V tuto chvíli máme širokou klientelu nejenom z Židlochovic a jeho okolí ale i z přilehlého Brna, protože nabízíme obuv jinou než nabízejí módní domy v Brně.

V sortimentu máme pohodlnou obuv dámskou a pánskou vycházkovou značek Rieker, Barton, Tamaris, Looke, Piccadilly, Epica, Andrea Conti, Marco Tozzi, Caprice,  Josef Seibel, Fluchos, Mustang, Lee Cooper, Rider, Natur comfort, Dr. Orto, Ortomed, Inblu, Medi Line, Fare, KTR, Befado, Orto plus,  Power, Remonte, Imac a D.D.step., sportovní i domácí, dětskou obuv koženou i textilní od českých výrobců s certifikací značky Žirafa.

Nabízíme velký sortiment kabelek různých velikostí a barev vyrobených z kůže, ze syntetických materiálů i textilu. Nově od značky Pepe Moll, pánské aktovky z firmy, školní batohy se zdravotními atesty od dodavatele Topgal a Bagmaster, sportovní tašky a batůžky značky Gabol.

Máme dámské a pánské kožené i textilní peněženky, manikúry a necesary vyrobené v DUPu v Pelhřimově, kožené rukavice dámské a pánské z rukavičkářských závodů z Dobříše, kožené opasky dámské a pánské české výroby značky PennyBelts, klobouky a čepice z firmy Anytra Nový Jičín.

Dále nabízíme punčochové zboží a ponožky české výroby od  firem z Třebíče a Benet Červený Kostelec, prostředky na ošetření obuvi, pomůcky do obuvi, lžíce na obouvání a vložky do obuvi od firmy VTR z Rožnova pod Radhoštěm.

Kromě tohoto nabízíme zákazníkům úpravy délek opasků na počkání, šířkové roztažení obuvi a nedávno jsme zavedli i službu novou, sběrnu obuvi, která v našem městě chyběla.

Zákazníkům nabízíme obuv kvalitní, u dětské obuvi upřednostňujeme  českou výrobu, nezapomínáme na naše seniory, kterým doporučujeme obuv zdravotní zn. Befado, Rogallo, Dr. Orto, Ortomed, která se vyznačuje zejména lehkostí a šířkou, a je u starších občanů, kteří mají bolavé nohy, velmi oblíbená a žádaná.

Snažíme se operativně reagovat na požadavky zákazníků a na aktuální módní trendy.

Věříme, že jsou naši klienti spokojení, dokazuje to i fakt, že se do obchodu stále vracejí a vodí zákazníky nové nejen z našeho města ale i z blízkého okolí a Brna, a právě díky těmto našim zákazníkům jsme i v tomto období současné ekonomické krize schopni prosperovat.

V našem obchodě se Vám budou věnovat kvalifikované prodavačky obuvi, které Vám rády poradí při výběru vhodné obuvi.

Květoslava Vašíčková
Vedoucí prodejny, kvalifikovaný prodejce

Veronika Vašíčková
Prodavačka

Helena Šebestová
Prodavačka

 

 

Obuv Židlochovice
Kožená galanterie Židlochovice
Opravy obuvi Židlochovice