Dámská obuv
Nabízíme kvalitní boty, pohodlnou a funkční obuv s moderním designem, zároveň preferujeme přírodní materiály, jako je useň a textil. V našem sortimentu naleznete vycházkovou obuv značek Rieker, Abil, Kira, Barton, Tamaris, Marco Tozi, Caprice, Josef Seibel,  Allberto Volli, Iberius, zdravotní obuv Orto plus, Natur comfort, sportovní obuv Prestiže, Sprandi, Merell, KangaROOS, Diadora, domácí obuv značky Rogalo a Befado. Na své si přijdou i nevěsty, které u nás mohou zakoupit krásné svatební boty od firmy Membur doplněné kabelkami ze stejného materiálu, tato firma nabízí i atraktivní společenské boty.

Pánská obuv
Nabízíme kvalitní boty, pohodlnou a funkční obuv s moderním designem, zároveň preferujeme přírodní materiály, jako je useň a textil.
V našem sortimentu naleznete vycházkovou obuv značek Rieker, Josef Saibel, Barton, Abil, Konsorcium T+M, zdravotní obuv Orto plus, Natur comfort, sportovní obuv Sprandi, Merell, KangaROOS, Diadora, Navaho, česká značka Botas, Prestiže a Novesta, domácí obuv značky Rogalo, Befado, Big fish a Béďa obuv.

Sportovní obuv
Nabízíme kvalitní sportovní obuv, která je pohodlná, funkční a s moderním designem. Zároveň preferujeme přírodní materiály, jako je useň a textil. K nejžádanějším značkám se řadí Merell, Sprandi, Diadora. Preferujeme české výrobce, kteří dodávají obuv Prestiže, Botas a Novesta.

Zdravotní obuv
Nabízíme kvalitní a pohodlnou koženou zdravotní obuv značek Natur comfort, Orto plus, Medistyle a Kordan.

Domácí obuv
Nabízíme kvalitní a pohodlnou textilní domácí obuv značek Rogalo, Befado a Beďa obuv.

Plážová obuv
Nabízíme kvalitní plážovou obuv značek Rider, Ipanema, Grendha velmi pěkných designů dodávanou firmou Term Brno.

Společenská obuv
Nabízíme velmi atraktivní společenskou dámskou obuv značky Membur, kterou lze doplnit kabelkami se stejným designem. Boty jsou nejen pěkné ale i pohodlné a zákaznice jsou s nimi velmi spokojené. Navíc si u nás mohou nevěsty zakoupit jako doplněk Jabloneckou bižuterii.

Svatební boty
Na své si přijdou i nevěsty, které u nás mohou zakoupit krásné svatební boty od firmy Membur doplněné kabelkami ze stejného materiálu. Boty jsou nejen pěkné ale i pohodlné a zákaznice jsou s nimi velmi spokojené. Navíc si u nás mohou nevěsty zakoupit jako doplněk Jabloneckou bižuterii.

Obuv pro seniory
Jako jedni z mála prodejců myslíme i na naše nejstarší, kteří mají nemocné oteklé nohy a pro které není běžná obuv vhodná. Nabízíme zdravotní obuv značek Dr. Orto dodávanou firmou Befado, jedná se o obuv textilní, lehkou, vycházkovou i domácí, u které je možné nastavit šířku podle potřeby zákazníka. Obuv je u seniorů z výše uvedených důvodů velmi oblíbená a vyhledávaná.