Kabelky
Nabízíme kabelky různých velikostí a barev zejména ze syntetických a textilních materiálů značek Seka, Lascara, S.Fiorentino, Doca, Anekta, Siva a Rieker, Gábol. V nabídce naleznete i kabelky společenské a svatební španělské značky Menbur. Pro ženy jsou v nabídce i aktovky a kabely na notebooky.

Aktovky a kufry
Nabízíme kožené  aktovky značky Anekta, pracovní aktovky, dokladovky a tašky ze syntetických materiálů i textilu značek KŠK Uherské Hradiště, Gábol, atasche kufry z Dupu Pelhřimov a cestovní kufry značky Gábol. V nabídce naleznete i visačky na kufry, cestovní, sportovní a nákupní tašky.

Peněženky a manikúry
Nabízíme peněženky kožené značky Anekta a Arteddy, ze syntetických materiálů a textilu značky Topgal a Bagmaster. V naší nabídce naleznete i klíčenky.

Rukavice
Nabízíme rukavice kožené dámské i pánské, preferujeme české výrobce z Dobříše. V naší nabídce naleznete i rukavice textilní a pletené.

Opasky
Nabízíme široký sortiment opasků různých barev a designů pro dámy i pány od české firmy Penybells, textilní sportovní opasky od firmy Bagmaster a gumové dětské opasky od firmy Xandy Kříž. Kromě opasků Vám můžeme nabídnout také kšandy pánské i dětské od firmy Xandy Kříž.

Školní batohy
Nabízíme široký výběř školních batohů splňující veškeré zdravotní atesty dodávané českou firmou Topgal, Bagmaster a Gábol. Batohy jsou kvalitní, praktické a mají velmi pěkný design.